Споредете до 4 продукти:

Veloce V6603 4.10/3.50 D6

Veloce V6603 4.10/3.50 D6

Veloce

Veloce V66034.10/3.50 D6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Veloce
Ширина:
4.10
Висина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
EAN:
4053949977632

Највисока цена:  17,7 €

Цена по парче

17,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот