Споредете до 4 продукти:

Veloce V6603 4.10/3.50 D4

Veloce V6603 4.10/3.50 D4

Veloce

Veloce V66034.10/3.50 D4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Veloce
Ширина:
4.10/3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
4
EAN:
4053949977656

Највисока цена:  20,4 €

Цена по парче

20,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот