Споредете до 4 продукти:

Veloce V5501 Rille SET 3.50 D8

Veloce

Veloce V5501 Rille SET3.50 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Veloce
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
4040658052576

Највисока цена:  43,7 €

Цена по парче

43,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,62 €

Назад кон врвот