Споредете до 4 продукти:

Veloce V5501 Rille SET 3.50 D6

Veloce

Veloce V5501 Rille SET3.50 D6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Veloce
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
EAN:
4040658052453

Највисока цена: 

Назад кон врвот