Споредете до 4 продукти:

Veloce V 8509 5.00 D12

Veloce

Veloce V 85095.00 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Veloce
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
4053949999962

Највисока цена:  80 €

Цена по парче

80 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот