Споредете до 4 продукти:

Veloce V-3503 18x8.50 D8

Veloce V-3503 18x8.50 D8

Veloce

Veloce V-350318x8.50 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Veloce
Ширина:
18x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8

Највисока цена:  55,8 €

Цена по парче

55,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот