Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM407 4.00 D17 62S

Veerubber

Veerubber VRM4074.00 D17 62S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
S
EAN:
0745125247090

Највисока цена:  160,9 €

Цена по парче

160,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,09 €

Назад кон врвот