Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM351 120/70 D12 58S

Veerubber VRM351 120/70 D12 58S
Veerubber

Veerubber VRM351120/70 D12 58S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
S
EAN:
4043981015010

Највисока цена:  69,2 €

Цена по парче

69,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,71 €

Назад кон врвот