Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM193 90/90 D21 54H

Veerubber

Veerubber VRM19390/90 D21 54H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
H
EAN:
0745125246987

Највисока цена:  87,4 €

Цена по парче

87,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,19 €

Назад кон врвот