Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM193 130/80 D17 65H

Veerubber

Veerubber VRM193130/80 D17 65H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
H
EAN:
0745125246994

Највисока цена:  91 €

Цена по парче

91 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,09 €

Назад кон врвот