Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM163 120/90 D16 63P

Veerubber VRM163 120/90 D16 63P
Veerubber

Veerubber VRM163120/90 D16 63P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
63
Индекс на брзина:
P
EAN:
4043981267303

Највисока цена:  82,8 €

Цена по парче

82,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,5 €

Назад кон врвот