Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM137 120/90 D10 66M

Veerubber

Veerubber VRM137120/90 D10 66M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
M
EAN:
4043981001822

Највисока цена:  61,8 €

Цена по парче

61,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,71 €

Назад кон врвот