Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM134 3.50 D10 56J

Veerubber

Veerubber VRM1343.50 D10 56J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
J
EAN:
4043981001570

Највисока цена:  30,03 €

Цена по парче

30,03 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,42 €

Назад кон врвот