Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM133 120/70 D12 51J

Veerubber

Veerubber VRM133120/70 D12 51J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
J
EAN:
4043981047219

Највисока цена:  58,5 €

Цена по парче

58,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,71 €

Назад кон врвот