Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM099 Rear 2 1/2 D17 39J

Veerubber

Veerubber VRM099 Rear2 1/2 D17 39J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
2 1/2
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
39
Индекс на брзина:
J

Највисока цена:  29,57 €

Цена по парче

29,57 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,42 €

Назад кон врвот