Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM097 3.25/80 D16 56J

Veerubber

Veerubber VRM0973.25/80 D16 56J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
3.25
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
J
EAN:
4043981047578

Највисока цена:  53,2 €

Цена по парче

53,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,5 €

Назад кон врвот