Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM094 2.75 D16 43J

Veerubber

Veerubber VRM0942.75 D16 43J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
43
Индекс на брзина:
J
EAN:
0745125247045

Највисока цена:  32,93 €

Цена по парче

32,93 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,38 €

Назад кон врвот