Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM087 2 1/2 D17 43J

Veerubber

Veerubber VRM0872 1/2 D17 43J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
2 1/2
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
43
Индекс на брзина:
J
EAN:
4043981264494

Највисока цена:  28,08 €

Цена по парче

28,08 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,42 €

Назад кон врвот