Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM054 3.50 D10 59J

Veerubber

Veerubber VRM0543.50 D10 59J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
J
EAN:
4043981030679

Највисока цена:  44,1 €

Цена по парче

44,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,5 €

Назад кон врвот