Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM013 2.25 D19 43J

Veerubber

Veerubber VRM0132.25 D19 43J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
2.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
43
Индекс на брзина:
J

Највисока цена:  35,26 €

Цена по парче

35,26 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,42 €

Назад кон врвот