Споредете до 4 продукти:

Trayal D-55R 7.50 D16

Trayal

Trayal D-55R7.50 D16

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Trayal
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
EAN:
8600232197145

Највисока цена:  105,5 €

Цена по парче

105,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот