Споредете до 4 продукти:

Trayal D-51 3.50 D5

Trayal

Trayal D-513.50 D5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Trayal
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
5
EAN:
2080001141788

Највисока цена:  38,6 €

Цена по парче

38,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот