Споредете до 4 продукти:

Trayal D-47 4.50 D14

Trayal

Trayal D-474.50 D14

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Trayal
Ширина:
4.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
EAN:
8600232296756

Највисока цена:  47,6 €

Цена по парче

47,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот