Споредете до 4 продукти:

Trayal D-47 4.50 D14

Trayal

Trayal D-474.50 D14

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Trayal
Ширина:
4.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
EAN:
4040658019661

Највисока цена:  46 €

Цена по парче

46 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот