Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-60 9.50 D20 107A6

Starmaxx

Starmaxx TR-609.50 D20 107A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
9.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830013504

Највисока цена:  143,1 €

Цена по парче

143,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот