Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-60 9.5 D24 112A6

Starmaxx

Starmaxx TR-609.5 D24 112A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
9.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830015416

Највисока цена:  171,8 €

Цена по парче

171,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот