Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-60 5.00 D15 88A6

Starmaxx

Starmaxx TR-605.00 D15 88A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830013146

Највисока цена:  61,2 €

Цена по парче

61,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,65 €

Назад кон врвот