Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-60 5.00 D10 58A6

Starmaxx

Starmaxx TR-605.00 D10 58A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
A6

Највисока цена:  62 €

Цена по парче

62 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,65 €

Назад кон врвот