Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-60 18.4 D34 156A6

Starmaxx

Starmaxx TR-6018.4 D34 156A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
A6

Највисока цена:  524,3 €

Цена по парче

524,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот