Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-60 15.5/80 D24 163A8

Starmaxx

Starmaxx TR-6015.5/80 D24 163A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
15.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
163
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830016871

Највисока цена:  393,1 €

Цена по парче

393,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот