Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-60 13.6 D24 123A6

Starmaxx

Starmaxx TR-6013.6 D24 123A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
13.6
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
123
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830015584

Највисока цена:  270,1 €

Цена по парче

270,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот