Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-40 6.50 D16 91A6

Starmaxx

Starmaxx TR-406.50 D16 91A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830013245

Највисока цена:  80,8 €

Цена по парче

80,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,65 €

Назад кон врвот