Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR 130 650/65 R42 170D

Starmaxx TR 130
Starmaxx TR 130
Starmaxx

Starmaxx TR 130650/65 R42 170D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
650
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
42
Индекс на товар:
170
Индекс на брзина:
D

Највисока цена:  1.801,6 €

Цена по парче

1.801,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  87,9 €

Назад кон врвот