Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 540/65 R34 155A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110540/65 R34 155A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
155
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  951,3 €

Цена по парче

951,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот