Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 520/70 R38 150A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110520/70 R38 150A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
520
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
150
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014730

Највисока цена:  981,7 €

Цена по парче

981,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот