Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 480/70 R30 141A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110480/70 R30 141A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014686

Највисока цена:  694,8 €

Цена по парче

694,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот