Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 480/65 R28 139A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110480/65 R28 139A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
480
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014792

Највисока цена:  678,7 €

Цена по парче

678,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот