Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 420/85 R34 142A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110420/85 R34 142A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014334

Највисока цена:  651,2 €

Цена по парче

651,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот