Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 420/70 R28 133A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110420/70 R28 133A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
420
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014655

Највисока цена:  545,6 €

Цена по парче

545,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот