Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 380/85 R30 135A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110380/85 R30 135A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
380
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014297

Највисока цена:  509,5 €

Цена по парче

509,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот