Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 320/85 R28 124A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110320/85 R28 124A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
124
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014242

Највисока цена:  357 €

Цена по парче

357 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот