Споредете до 4 продукти:

Starmaxx PROVAN ST860 285/65 R16 128N

Starmaxx

Starmaxx PROVAN ST860285/65 R16 128N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Starmaxx
Ширина:
285
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
N
EAN:
8680830022100
ЕУ Етикета:
E
A
72 dB

Највисока цена:  195,9 €

Цена по парче

195,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот