Споредете до 4 продукти:

Starmaxx IMP-80 400/60 D15.5 145A6

Starmaxx

Starmaxx IMP-80400/60 D15.5 145A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
400
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.5
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830013948

Највисока цена:  180 €

Цена по парче

180 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот