Споредете до 4 продукти:

Starmaxx IMP-80 15.0/55 D17 141A8

Starmaxx

Starmaxx IMP-8015.0/55 D17 141A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
15.0
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014037

Највисока цена:  161,9 €

Цена по парче

161,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот