Споредете до 4 продукти:

Starmaxx IMP-80 15.0/55 D17 137A8

Starmaxx

Starmaxx IMP-8015.0/55 D17 137A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
15.0
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
137
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014037

Највисока цена:  281,4 €

Цена по парче

281,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот