Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 265/30 ZR19 93Y

Star Performer

Star Performer UHP 3265/30 ZR19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
265
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4718022011817
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  65,2 €

Цена по парче

65,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот