Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 235/30 ZR20 88Y

Star Performer

Star Performer UHP 3235/30 ZR20 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
235
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4718022011053
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  55,8 €

Цена по парче

55,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот