Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 205/50 R15 86V

Star Performer

Star Performer UHP 3205/50 R15 86V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022011848
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  38,6 €

Цена по парче

38,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот