Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 195/45 R15 78V

Star Performer

Star Performer UHP 3195/45 R15 78V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
78
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022011497
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  41,1 €

Цена по парче

41,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот