Споредете до 4 продукти:

Star Performer SUV 2 225/65 R17 102V

Star Performer

Star Performer SUV 2225/65 R17 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622048100
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  69 €

Цена по парче

69 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот